Kapat

Walklogger Uygulaması Tanıtımı

Anasayfa
Mobil Walklogger Uygulaması Tanıtımı

 

Eskiden teknolojik gelişmeleri pek hayatımızda kullanmazken, şu anda pek çok işlevi karşılayacak şekilde piyasada çeşitleri mevcut hale geldi. Mobil çağın yaşantımızdaki ani yükselişi, hayatımızda kolaylıklar sağlamıştır. Buna bağlı gelişen uygulamaları var olan hayatımızı geliştirmiş; tam anlamıyla bir bilgi ve kolaylık çağına ulaşmakta ilk adım atmış bulunmaktayız. Bugün tanıtacağımız Android işletim sistemi destekli uygulama, daha çok sportif konularda ihtiyaç giderecek; kullanıcılarına bilgi vermeyi amaçlayacak bir program olarak kullanılacaktır. Walklogger adı verilen bu uygulamayı sizlere tanıtacağız.

Walklogger programını temel olarak; adım sayar olarak kullanabilirsiniz. Uygulama attığınız adım sayısını hesaplayarak ne kadar kalori yaktığınızı öğrenmenize yardımcı bir program olduğunu söyleyebiliriz. Bu program doğrultusunda aktif bir spor yaşantısına sahip olabilir, fazla kilolarınızdan kurtulabilir ve sağlıklı bir yaşantı sergileyebilirsiniz.

Tıbbi gelişmelere dayanarak kalp ve şeker hastalıklarının önüne geçen en basit ve etkili yöntem düzenli olarak spor yapmaktır. Sağlık alanında uzman olan kişiler kapalı veya açık ortamda yapılan sporların yaşam kalitesini arttırdığını söylemekten kaçınmazlar. Bu yüzden Walklogger programını etkili bir şekilde kullandığımız takdirde faydasını göreceğimiz de bilimsel bir açıklamayla bizlere sunulmuştur.

Uygulamanın size sundukları:

– Adımlarınızı sayar.
– Yürünen ya da koşulan mesafeyi tahmin eder.
– Aktifken harcadığınız toplam kaloriyi tahmin eder.
– Totalde harcadığınız toplam kaloriyi tahmin eder.

– Yürüyüşlerinizin ve koşularınızın ayrıntılı bilgisini günlük olarak kaydeder.

– Adım, mesafe ve kalori hedeflerinizi ayarlamanıza imkan tanır.
– Her gün yürüdüğünüzde adım sayısına bağlı olarak size madalya kazandırır.
– Widget özelliği ile ana ekranda adım sayar imkanı sağlar.
– Ücretsiz üyelik sunarak size ait bilgileri bulut sistemine kaydedip senkronize çalışmayı sağlar.
Eğer kilo probleminizden mağdur halde bir yaşantıya sahipseniz bu programı denemelisiniz. Zamanla faydalı olduğunu siz de hissedeceksiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir