Kapat

6.1 inçlik yeni iPhone ince çerçevelerle gelecek

Anasayfa
Teknoloji 6.1 inçlik yeni iPhone ince çerçevelerle gelecek

iPhone’un bu yıl içerisinde 3 farklı model tanıtacağı bekleniyor. Bunların içerisinde ise bir tane uygun fiyatlı model ince çerçevelere sahip olarak gelecek.

Meraklı gözlerle beklenen yeni iPhone‘lar konusunda bazı spekülasyonlar yer alıyor. Diğer modellere kıyasla daha uygun fiyata sahip olacak olan 6.1 inçlik yeni iPhone’un ince çerçeveleri olacağı belirtildi. Diğerlerine kıyasla daha ekonomik olacağı söylenen cihaz, kullanıcılarda büyük bir merak uyandırmış durumda.

Telefon hakkında birçok iyi haber bulunuyor ancak LCD konusunda bazı sorunların yaşandığı görülüyor. İddialara bakıldığında Kasım’dan önce bu modelin tanıtılması ciddi anlamda zor. Daha sağlam kaynaklar ise LCD panellerin, Japan Display tarafından üretildiğini söylüyor.

Japan Display’in telefonda alt kısımda 0,5 milimetre olmasını sağlayan, Full Active teknolojisini kullanacağını söyledi. Geliştirilme aşamasında olduğu söylenen iki modelin Eylül ayında tanııtılacağı ama ekonomik fiyatlı modelin daha sonra tanıtılacağı bekleniyor. LCD ekranlı modelde 3D Touch ve çift kamera beklenmemesine rağmen Face ID özelliği olacağı iddia edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir