Kapat

PUBG Mobil için 0.5.0 güncellemesi birçok yeni özellik getirdi

Anasayfa
Oyun PUBG Mobil için 0.5.0 güncellemesi birçok yeni özellik getirdi

PUBG Mobil için yenilikler devam ediyor. Oyuna gelen yeni güncelleme ile beraber birçok farklı özellik ve yeni harita kullanıcıları sevindirdi.

PUBG Mobile 0.5.0 güncellemesiyle beraber, Miramar oyuna gelirken, yeni araçlar ve silahlarda oyunculara geldi. Yeni harita PUBG Mobil’in Arcade modunda şuan desteklenmiyor. Yinede ilerleyen güncellemeler de bir desteğin gelmesi söz konusu.

PUBG Mobil 0.5.0 güncelleme detayları

Oyunda kapsamlı bir değişiklik gösteren mobil versiyonu bir nevi daha üst boyuta taşıyan bu güncellemeyle etkinlik görevleri geliyor. Bu etkinlik görevleri ile çok daha kolay BP kasabileceksiniz.

Güncellemenin güzel bir yanı ise Hızlı Takım özelliği. Bu bakımdan size yakında olan PUBG oyuncularıyla hızlı takım oluşturabileceksiniz. Yanınızdakilerin yapacağı tek şey 6 haneli dijital kodu girmek. Daha sonra otomatik olarak takımlara girebileceksiniz.

Diğer bir yenilik ise dil bazında chat odaları oluyor. Bunun sebebi ise Season 2’de ulaştığınız her yeni seviyenin ödüllerini toplayabilmeniz için. Kanal üzerinde açılan bir market içerisinde kostüm satın alabilir veya görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca indirimleri görmeniz de mümkün.

PUBG Mobil’in iOS ve Android cihazlarda 700 MB’lık bir alan kapladığını belirtelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir