Kapat

Pokemon GO İçin Beklenen Güncelleme Haberi

Anasayfa
Android Oyunları Pokemon GO İçin Beklenen Güncelleme Haberi

Arttırılmış gerçeklik alanında çok fala oyun bulunmuyor. Henüz yeni yeni yaygınlaşan alanlardan biri olarak karşımıza çıkan arttırılmış gerçeklik alanının içerisinde en çok beğeni toplayan oyunlardan birisi ise Pokemon GO olmuştu. Yayınlandığı andan itibaren birçok oyuncunun ilgisini çeken ve mobil oyunları alanında en çok indirilen serilerden biri olarak karşımıza çıkan Pokemon GO, çok kısa bir süre içerisinde milyonlarca kullanıcıya da ulaştı. Öyle ki oyunda Pokemon toplayacağım derken ölenlerin haberleri de uzun süre medyada yer aldı. Tüm bunlardan sonra son dönemde ise sürekli oyuncu kaybederek gündeme gelen yapımın kaybettiği tüm oyuncu kitlesinden sonra ise yeni güncellemelerinin geleceği de açıklandı.

Beklenen Güncelleme Yayınlanıyor

Tüm bu açıklamaların hemen ardından ise Pokemon GO için beklenen güncellemenin yayınlanacağı da açıklandı. Uzun süredir beklenen güncellemenin açıklamaların hemen ardından ise güncellemenin ne gibi yenilikler barındıracağı da açıklandı. İlk olarak söz konusu güncellemenin Pokemon değiştirme özelliğini devreye sokacağı da açıklandı. Pokemon değiştirme ile beraber uzun süredir beklenen yeniliklerden de birini almış olacak olan oyunun bunun dışında yeni birçok Pokemon karakteri de alacağı belirtildi.

Pokemon-GO

Tüm bu özellikleri ile beraber yeni güncellemenin çıkışı içinde beklenen tarih açıklaması yapıldı. Niantic firması tarafından yapılan açıklamaya göre tüm bu yeniliklerin geleceği yeni güncelleme için Aralık ayında yayın yapılması bekleniyor. Tüm bu özellikleri ile beraber yayınlanacak olan yeni güncellemenin daha ne gibi değişiklikler sunacağı da yayınlandıktan sonra ortaya çıkacak. Fakat şimdilik yapılan açıklamalara bakacak olursak güncelleme ile kaybedilen oyuncular yeniden kazanılmaya çalışılacak. Fakat ne kadar etkili olur güncelleme sonrasında yeniden kullanıcı sayısı artar mı güncellemeden önce konu hakkında yorum yapmak zor. Kesin olan ise Pokemon GO’nun güncellemeden sonra çok daha kapsamlı bir oyun olarak kullanıcıların karşısına geçecek olması.

Bir önceki yazımızda Kara Cuma kapsamında mobil sistemler üzerinden ne kadar alışveriş yapıldığına dair bilgi alabilirsiniz. Zira bu alanda yeni bir mobil alışveriş rekoru kırıldı.

“Pokemon GO İçin Beklenen Güncelleme Haberi” üzerine 5 yorum

  1. CS GO Skin Kazanma says:
  2. serdar says:
  3. Teknoloji ve Tasarım says:
  4. Hukuk Kazanmak says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir