Kapat

Game of Thrones Play Store’a Düştü

Anasayfa
Android Oyunları Game of Thrones Play Store’a Düştü

 

Dünya’nın şu ana kadar çekilmiş en iyi dizisi olarak nitelendirilen Game of Thrones; her yaştan takipçi edinmiştir. Farklı bir dünya ve değişik yaratıkların karşımıza çıkacağı bu dizi; insanların tüm davranışsal ve fizikler özelliklerini gözlerimizin önüne seriyor. Gün geçtikçe kişiler arasındaki entrikalar artmakta, kralın ölümüyle meydana gelen yedi krallığın hepsine egemen olma mücadelesi görülmektedir. Suikastler, psikolojik durumlar ve arayış mücadeleleriyle renkli bir senaryo oluşmuş; böylelikle milyonlarca kişiye hitap etmiştir.

Game of Throne dizisinin bu başarısıyla var olan gelişmeler sürekli artmaktadır. Dizinin hedef kitlesine hitap edeceği her alanda ürünleri sağlayarak ticari alanının geliştirilmesi amaçlanıyor. Böylece hayranlarının bu diziyi hayatlarının bir parçası olarak görüp, kendilerine ait zamanı olabildiğince Game of Thrones dizisi ürünleriyle geçirecek ve hayranlık dereceleri zamanla artış göstercektir.

Game of Thrones televizyon dizisi; oyun kullanıcılarını da etki alanına almak için çalışmalarda bulunuyor. Muhteşem senaryosuyla milyonları etkisi altına alan dizi; oyunlar sayesinde dizinin bir karakteri olma olanağı sizlere sunuluyor. Game of Thrones dizisinin oyunlarıyla Khaleesi, Jon Snow ve Tyrion Lannister ile irtibata geçerek siyasi bir çıkmaza girecek; savaş meydanlarında da kendinizi gösterme şansına sahip olacaksınız.

Telltale Games firmasının gün yüzüne çıkardığı bu oyun; Pc’den sonra Android kullanıcılarının da zamanla gözdesi haline gelecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir