Kapat

Fortnite Mobile’ın APK’sı S9+’da çalıştırıldı

Anasayfa
Oyun Fortnite Mobile’ın APK’sı S9+’da çalıştırıldı

XDA Developers üyeleri, elde ettikleri Fortnite Android APK‘sıyla Samsung Galaxy S9+ modeline oyunu kurarak oynamayı başardılar. Tüm bu anlar ise video kaydıyla YouTube’da yayınlandı.

Fortnite Mobile’ın Android sürümü gerçekten yılan hikayesine dönmüş gibi. Daha önce Samsung Galaxy telefonlara özel olacağı söylenmiş olsa bile sonradan Note 9‘a özel olacağı belirtildi. Şimdi ise Tab S4’te Fortnite Android sürümüne erişimi olacak cihazlar listelenmişti.

Son gelen bilgilere göre  Epic Games ve Samsung arasında ciddi bir anlaşma yapılarak, Fortnite Mobile’ın Android sürümünün en azından 3-5 ay içinde sadece Note 9’a ve Tab S4‘e özel olacağı belirtildi. Bunun yanı sıra Fortnite Mobile, Play Store’dan değil Epic Games’in web sitesinden indiriliyor.

APK dosyası ele geçirilen oyunun Galaxy S9 +’da çalıştığını belirtelim. Böylelikle Note 9 için çıkmadan farklı bir cihazda oyunun çalıştığı görülüyor. Videoda görüldüğü kadarıyla oyun Galaxy S9+ modelinde çok güzel bir şekilde oynanıyor. Zaten Game Tuner oyunun çözünürlüğünün ve performansının artmasını destekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir