Kapat

FIFA 2019’un Fiyatı Herkesi Üzdü

Anasayfa
Oyun FIFA 2019’un Fiyatı Herkesi Üzdü

PES 2019’la beraber oyuncuların merakla beklediği bir diğer oyun ise FIFA 19. Türkiye’de satışa çıkmasına az bir süre kala fiyatlar hayal kırıklığı yaşatabilir.

FIFA 19 fiyatları oyunseverleri çok fazla mutsuz edecek. FIFA 2019’un Türkiye fiyatı sonunda belli oldu. PS4 sahiplerinin 359 TL ön sipariş vererek alabileceğini belirtelim. Şampiyonlar sürümü ise 450 TL olan FIFA 2019’un Ultimate sürümü ise 500 TL ön sipariş fiyatına sahip. Elbette bu fiyatlar oyuncuları hayal kırıklığına uğrattı.

Bir diğer detay ise FIFA 18’den FIFA 19’a geçmek için bu kadar yüksek fiyat ödenmesi ciddi anlamda saçma bulunması. Zaten 18’den 19 a geçmek için büyük yeniliklerin olmadığı belli. Haliyle fiyatların böyle yüksek olması FIFA 19’a temkinli yaklaşmamıza neden oluyor.

FIFA 19’DA ÖZELLİKLERİ NELER?

Geçtiğimiz 10 yıldan sonra Şampiyonlar Ligi Lisansı biten Konami, bu lisansı en büyük rakibine hediye etmiş oldu. UEFA hakkında herşey artık FIFA’dan sorulacak. Bunun yanı sıra hikaye modu hakkında ilk detaylar geldi. Alex Hunter’ın hikayesi 2. ve son sezonuna hazırlanıyor. Şimdi ise Alex’in kardeşi Kim Hunter karakterler içerisinde yer alacak.

Yeni mod ise Kick Off oldu. Klasik bir mod olan yeni mod tam anlamıyla yenilenmiş. Rank sistemi getirilmiş ve bu konuda arkadaşlarınıza karşı meydan okumanız artık mümkün.

FIFA 19 çıkış tarihi ise 28 Eylül olarak açıklandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir