Kapat

Eagle Simulator Android Oyunu

Anasayfa
Oyun Eagle Simulator Android Oyunu

Simülasyon oyunlarının bir alt kategorisi olan hayvan simülasyonlarına yeni bir oyun eklendi. Eagle Simulator Android Oyunu karşınızda.

Kartalınızı alıp dilediğinizce uçmaya hazır mısınız? Eagle Simulator oyunu ile keyifli bir simülasyon oyunu oynayabilirsiniz. Google Play Store üzerinde yayınlanan bu oyun, Gluten Free Games firmasının imzasını taşımaktadır. Ücretli bir oyun olarak karşımıza çıkan Eagle Simulator Android oyununa sahip olabilmek için, 2,13 TL ödemeniz gerekmektedir. Simülasyon kategorisinde incelediğimiz oyunda oluşturulmuş uygulama içi satın alma seçeneği bulunmamaktadır.

Kartalınızı ve kartal yavrularını kontrol etmeniz gerekecek, yapmanız gerekenleri harfiyen yerine getirmeye çalışacaksınız. Android kullanıcıları için sunulan Eagle Simulator oyunu, 41 megabaytlık ufak bir boyuta sahiptir. Şu ana kadar beş bine yakın kullanıcı tarafından oyun Google Play Store’da indirilmiştir. Şu an ilk sürümü ile yayınlanmakta olan oyun Android 2.0.1 ve üzeri sürümlerde sorunsuz çalışmaktadır. Google Play Store üzerinden Eagle Simulator Android oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Google Play Store GPS

“Eagle Simulator Android Oyunu” üzerine 6 yorum

  1. Radyo Dinle says:
  2. Aylin says:
  3. haber says:
  4. Leyla says:
  5. Enecc says:
  6. video izle says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir