Kapat

Samsung’dan Galaxy F adında amiral gemi modeli

Anasayfa
Mobil Samsung’dan Galaxy F adında amiral gemi modeli

Çin asıllı yeni haberlere göre Samsung’un yeni bir üst sınıf akıllı telefon serisi için çalışmalara başladığı öğrenildi. Güney Koreli şirketin bir diğer amiral gemisinin adı büyük ihtimal Galaxy F olacak.

Samsung’un her yıl güncellemiş olduğu iki amiral gemisi var. Bunlar da sizlerin bildiği gibi Galaxy S ve Galaxy Note serileri oluyor. 2013 yılında Samsung’un Galaxy F adlı bir başka üst sınıf akıllı telefon serisi üzerinde zaten çalışmalar yaptığı daha önce ortaya çıkmıştı. Ancak geçen beş yıl içinde bir gelişme yaşanmadı. Şimdi ise Samsung’un Galaxy F üzerinde çalışmalar sergilediği öğrenildi.

Çin merkezli haberlere baktığımızda Samsung’un Galaxy F olarak piyasaya sunacağı üst segment bir telefon hazırladığı görülüyor.Şu an için Samsung’un üretim hattında yer aldığı söylenen bu yeni seriyle ilgili çok fazla bilgi yok. Galaxy F’ye yönelik söylentilerin, şirketin katlanabilir akıllı telefon çıkarma hazırlığında olduğu bir dönemde ortaya çıkması enteresan. Zira söz konusu telefonun da amiral gemisi seviyesinde bir cihaz olacağı belirtilmişti.

Galaxy F(oldable)

Galaxy X olarak geleceği söylenilen katlanabilir Samsung telefonun aslında Galaxy F adında geleceği iddia ediliyor. Foldable kelimesini ifade ettiği söylenen bu iddianın mantıklı olduğu kesin gibi. Şuan için elde olan Samsung’un katlanabilir telefonunun tam anlamıyla bu isimle geleceği elbette değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir