Kapat

Samsung Türkiye’den eskiyi getir indirimi kap kampanyası

Anasayfa
Mobil Samsung Türkiye’den eskiyi getir indirimi kap kampanyası

Samsung’un çok uzun zamandır merakla beklenen Note 9 model telefonu kısa süre önce duyuruldu. Şimdi ise Samsung Türkiye’den dikkat çekici bir kampanya haberi ortaya çıktı.

Samsung’un Galaxy Note 9 model akıllı telefonu tanıtmasının ardından en çok dikkat çeken ise fiyatı oldu. Ülkemiz için dolar kuru ve vergilerle beraber gelişen fiyat artışı herkesi ciddi anlamda geri kalmasına neden oldu.

Galaxy Note 9, ülkemizde 128GB depolama ve 6GB RAM’li modeliyle 6.499 TL, 512 GB depolama alanı ve 8 GB RAM içinse 7.499 TL ile satışa çıkıyor. Elbette bu durumun en büyük sebebi dolar oluyor. Ama Samsung Türkiye’nin açıklamasına göre eski telefonlarınızla değişim yapmanız mümkün gibi görünüyor.

Sizlerinde gördüğü gibi değişim kampanyası süreci oldukça basit. Telefonlarımızı, değişim zamanı uygulamasını indirip kaydolduktan snra Samsung’a gönderiyoruz. Onlarda eski telefonun bedelini düşürüyor ve Note 9 için indirime gidiyor.

Fiziksel ve işlem gücü olarak sıkıntısız 64 GB iPhone X 4.600 TL, 256 GB iPhone 8 Plus 4.500 TL değişim ücreti veriliyor. Huawei Mate 10 Pro için 2.550 TL, Galaxy S9+ için 3.650 TL, Note 8 için 3.500 TL indirim uygulanmakta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir