Kapat

Samsung Galaxy S9’u Gökdelende LED ışıklarla kutladı

Anasayfa
Mobil Samsung Galaxy S9’u Gökdelende LED ışıklarla kutladı

Samsung, Galaxy S9’u tanıtmak adına en görkemli yollardan birini seçmekle kalmayıp resmen ortamı şenlendirmeyi başarmış.

Samsung, kısa süre önce Galaxy S9 ve S9 Plus modelinde özellikle kamera konusuna odaklanarak duyurdu. Yeni akıllı telefonlar, tasarım olarak bir önceki sürüme benzerlik göstermiş olsa bile donanımsal olarak yenilikler sunuyor. Galaxy S8 duo’nun tasarımından ziyade, Galaxy S9 ve s9 Plus modelinde yer alan özellikleri müşterilere sunmak için güzel bir pazarlama yolunda ilerlemesi gerekiyor. Çünkü müşterilerin görmediği birçok özellik mevcut.

Samsung, ikonik gökdelenin üzerine Galaxy S9’un bir nevi galasını yapmak için LED ışıklarla görsel bir şov yaptı. Samsung, ikonik binada LED şovu yapan ilk akıllı telefon üreticisi olma ünvanını da aldı. Ayrıca şirket, S9’u almak için gelenler için dışarıda bir stant kurdu.

Stantlar, Galaxy S9’un özelliklerini duyurmak için hazırlandı. Örnek verecek olursak Su Balonu Duvarı standına giden misafirler, akıllı telefonun Super Slow-mo özelliğini test edebiliyorlar.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir