Kapat

Samsung Android Go için Son Noktaya Geldi

Anasayfa
Mobil Samsung Android Go için Son Noktaya Geldi

Samsung, Android GO telefonu için neredeyse tüm işlerini bitirmiş durumda!

Son gelen sızıntı, Samsung’un kısa süre sonra ilk Android Go akıllı telefonunu tanıtacağını belirtiyor. Cihaz, kısa süre sonra “Galaxy J2 Core” adında gelebileceğini doğrulayarak birçok sertifika aldı. Telefonun yazılımı şimdiden bazı kaynaklar üzerinden indirilebiliyor.

Görüşüne göre, Samsung’un GO telefonu, tarayıcı uygulaması “GO” sürümüyle gelecek. Bunla beraber bir APK, yazılım dosyalarında yer alarak bir fikiri ortaya atıyor. Sizlerinde bildiği gibi Go sürümü, normal Samsung İnternet uygulamasında yer alan özelliklerin hepsini kapsamıyor.

Android Police’ye göre GO sürümünün web sayfalarını görüntülemek isterseniz eğer, Android WebView uygulamasını kullandığını ve performans hakkında pek bir güven olmadığı göreceksiniz. Arayüze bakıldığında normal sürüme benzese bile, çoğu özelliğin olmadığını görebiliyorsunuz. Samsung ise uygulama boyutunu 80MB’den 17MB’a kadar düşürmüş durumda.

Eğer sizlerde denemek isterseniz, APK’yı indirip kullanabilirsiniz. Galaxy S8, Galaxy S9 veya Galaxy Note 8 üzerine yüklenemediğini belirtelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir