Kapat

Motorola’nın yeni telefonu GeekBench’te görüldü

Anasayfa
Mobil Motorola’nın yeni telefonu GeekBench’te görüldü

Motorola’nın Android One’lı bir yeni orta segment telefonu olan Motorola One, kısa süre önce GeekBench’te RAM ve işlemcisini gösterdi.

Motorola, geçtiğimiz günlerde tanıtmış olduğu Moto P30 modeli ile Çin’de orta seviye tüketicilerin karşısına çıkarmıştı. Ancak GeekBench testinde ortaya çıkan sızıntılara göre şirket pazarda yeni bir orta seviye cihazını göreceğimizi işaret ediyor.

Motorola, tanıtmış olduğu P30 modeli için Çin pazarında orta seviye temsilcisini tüketicilerin beğenisine çoktan sundu. Fakat Geekbench testinde yeni orta seviye modeli için fazla beklemeyeceğimizi söylüyor.

Moto P30 modelinin global sürümü olarak geleceği söylenen Motorola One, Geekbench skoruna göre Android 8.1 Oreo ile geleceği görülüyor. Ancak cihazın One işletim platformuna üye olduğu düşündüğümüzde kutudan Android Pie ile çıkması veya çıktıktan belli bir süre sonra Android Pie ile geleceği düşünülüyor.

Geekbench bilgilerine göre One, 8 çekirdekli 2GHz işlemciyle gelecek. Snapdragon 625 ile geleceği düşünülüyor. Bunun yanı sıra 4GB RAM kapasitesi günümüze uygun gibi duruyor.

Şimdilik bilgiler bu kadarla sınırlı olurken ilerleyen günlerde güncelleme yapmaya çalışacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir