Kapat

En Büyük Bataryalı Akıllı Telefon

Anasayfa
Mobil En Büyük Bataryalı Akıllı Telefon

 

Akıllı telefonlarla hayatımızda yeni bir refah düzeyi meydana geldi. Bu sahip olduğumuz elverişli ve nitelikli aletler ile günlük yaşantımız daha kolay bir noktaya geliyor. Böylece her işimizi en kısa zamanda halledebiliyor, masa başı işlerle boğuşmak zorunda kalmıyoruz. Bu kadar lehimize durum varken aleyhimize oluşacak durumlarla da karşılaşmamız da olasıdır. Akıllı telefonlar, ilk piyasaya çıktığından itibaren en büyük sorunu şarjın dayanmaması ve çabuk tükenmesidir. Zamanla bu soruna da çare getirilerek sorunsuz bir tasarımile karşılaşacağız.

Akıllı telefonların en büyük sorunu olan bataryanın çabuk tükenmesine şimdiden çözüm yöntemleri geliştiriliyor. Farklı firmalar bu sorunun baş göstermediği yeni telefonlar üreterek, rakiplerinin bir adım önüne geçmeyi hedefliyor. Böylelikle adından daha da söz ettirerek satışlarını katlama imkanı sağlayacaktır.

Elephone adlı Çin firması; Elephone P5000 modeliyle bu soruna çözüm bulmuş, oldukça dayanıklı bataryalar ile şimdilik en kullanışlı telefonlar arasında yer almayı başarmışlardır. Sahip olduğu en büyük pille ve dayanıklılık süresiyle rekoru şimdilik elinde bulunduran bu marka adını hızla duyuracaktır. Batarya doluluk oranının kalitesinin yanında çabuk şarj olma özelliğine de sahiptir.

Elephone P5000 telefonunun diğer özellikleri ise Android KitKat 4.4, 5 inçlik Full HD ekran ve 1.7 GHz hızında olan bu teknolojik ürün kullanıcıların beğenisine 2015 yılının ilk aylarında sunularak kullanıcıların beğenisini kazanacağını düşünüyoruz.

“En Büyük Bataryalı Akıllı Telefon” üzerine 1 yorum

  1. kız çocuk kostümleri says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir