Kapat

Künye

Teknolojin.Com Sitesi adına

İmtiyaz sahibi / Grantee

Display Dijital Medya İç ve Dış Tic. Ltd. Şti – info@teknolojin.com

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief

Harun ÜNAL – harun@teknolojin.com

Editörler / Editors

Cengiz GÜNEŞ – Cengiz@teknolojin.com

Yilmaz Nuri ALTUNTUG – yna@teknolojin.com

Mustafa KOÇ – mustafa@teknolojin.com

Melis ALTUNGÖK – melis@teknolojin.com

İbrahim KIZILIRMAK– ibrahim@teknolojin.com

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor

Mehmet Ali – mehmet@teknolojin.com

Basın bültenleri için

bulten@teknolojin.com

Hukuk Danışmanı / jurisconsult
Burak Üçüncü

http://www.burakucuncu.com.tr

Avukat/ Attorney at Law
Tolga Cansoy

www.tolgacansoy.av.tr

0 541 909 19 49

Reklam / Advertise
info@teknolojin.com

Mail Adreslerimiz / Our mail address

Editör Grubu : editor@teknolojin.com
Kurumsal İletişim : iletisim@teknolojin.com
Teknik : destek@teknolojin.com
Reklam : info@teknolojin.com

TELEFON
0(553)  417 84 60

ADRES
Barbaros Mahallesi 140/1 Sokak No 9 Hatay/İskenderun

Domain: İsimTescil.net Yer Sağlayıcı: PAYLASWEB.NET

Teknolojin

Yazılım ve Sistem Yönetimi / Software Administration

Teknolojin.com’da Rumorrom lisanslı tema kullanılmış olup WordPress 4.8 altyapısı kullanılarak hazırlanmıştır.

Sitenin tasarım, yazılım ve tüm altyapısından “Harun Ünal” (Webmaster) sorumludur.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

Teknolojin.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.