Kapat

Yerli Elektroşok Silahı Wattozz

Anasayfa
İnternet Yerli Elektroşok Silahı Wattozz

Sektörde lider durumunda olan ve dünya genelinde 1 milyondan fazla polisin kullanmış olduğu Tazer silahının yerli üretimi geliyor: Wattozz.

Kısa süre önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıklamasına göre 100 günlük ticari programda, savunma ve sanayi projelerinde ciddi bir yeri olacağı ifade edilmişti. Bu bakımdan Albayraklar Savunma A.Ş yeni elektroşok silahını kısa süre önce duyurdu.

Daha önceden WattozSida projesiyle basında dikkat çeken Albayraklar, bu sefer de yerli ve milli enerji silahımız Wattozz ile karşımıza çıktı. Albayraklar Şirket Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Albayrak, silah hakkında bazı açıklamalarda bulundu.

Daha önce WattozzSida projesiyle kamuoyunun dikkatini çeken Albayraklar, şimdi de yerli ve milli enerji silahı Wattozz ile karşımızda. Albayraklar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Albayrak, üretilen bu elektroşok silahı ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Albayrak açıklaması:

“Türkiye piyade tüfeğini bile yabancı lisans altında üreten bir ülkeyken son 15-16 yılda her şey değişti. Artık dünyaya helikopter, insansız hava aracı gibi ağır silahlar satan bir ülke haline geldik. Ürettiğimiz Wattozz Enerji Silahı da bunun en büyük göstergelerinden biridir. Biz Amerika’dan daha iyisini yapabiliyoruz. Silahımız, Türk akademisyenler tarafından tamamen farklı bir teknoloji ve yüzde yüz yerli malzeme ile üretildi. Dünyada bir eşi ve benzeri daha bulunmuyor. Bu gelişmiş silahın tüm emniyet güçleri tarafından kullanılmaya başlanması ile dünyada ateşli silah kullanımının azalacağını, ölüm ve ağır yaralanma gibi istenmeyen durumların önüne geçileceğini düşünüyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir