Kapat

WhatsApp için 7 dakikalık herkesten sil süresi uzatıldı

Anasayfa
İnternet WhatsApp için 7 dakikalık herkesten sil süresi uzatıldı

WhatsApp’ın geçtiğimiz yıl kullanıma sunmuş olduğu 7 dakikalık mesaj silme süresi için yeni bir güncelleme geldi. Güncelleme ile beraber kullanıcılar karşı taraftaki mesajları bile 4096 saniyelik bir zaman içerisinde silebilecek.

WhatsApp‘ın geçtiğimiz dönemlerde kullanıcıların yanlış veya bir hata sonucu göndermiş oldukları mesajı karşı taraftan ve kendisinden silmesi için bir özellik getirmişti. Bu özellik sayesinde kişi hem kendisinden hemde karşıdakine gönderdiği mesajı kalıcı olarak 7 dakika içerisinde silebiliyordu. Ancak bu sürenin yetersiz olduğunu düşünen WhatsApp ekibi, süreyi uzatma kararı aldılar.

Herkesten Sil Artık 1 Saat 8 Dakika!

Kullanıcılar bundan böyle “herkesten sil” özelliğini 7 dakika yerine 1 saat 8 dakika içerisinde silebilecek. Uzatılan sürenin artık yeterli olduğu düşünüldüğünde, kullanıcılar karşıdaki kişilere hata veya yanlış yazılan bir mesajı silmek isterse, bu süre 7 dakika yerine 1 saati geçti.

Herkesten Sil Özelliği

Bu özelliği kullanmak çok basit. Yapmanız gereken silmek istediğiniz mesajı seçip sil demeniz. Karşınıza herkesten sil seçeneği çıkacak ve o seçeneğe dokunmanız yeterli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir