Kapat

Twitter Windows Phone 8 Güncellemesini Yayınladı

Anasayfa
İnternet Twitter Windows Phone 8 Güncellemesini Yayınladı

Sosyal medyanın tartışmasız en iyileri arasında yer alan Twitter, Windows Phone 8 işletim sistemi için yayınladığı uygulamayı güncelledi.

Mobil platformlar üzerinde uygulamasını sık sık güncelleyen Twitter, bu sefer de Windows Phone 8 için yayınladığı uygulamada değişikliklere gitti. Uzun süreden beri eksikliğini düşündüğü özellikleri yeni güncelleme ile birlikte WP 8 uygulamasına dahil etti. Android ve iOS için eklediği özellikleri de Windows Phone 8 uygulamasına eklemekten geri kalmayan sosyal medya devi, güncellemesini bugün yayınladı.

Gelen yeni güncelleme ile birlikte bizleri neler bekliyor? Özellikle fotoğraf gönderme işlemlerine eklemeler yapan Twitter, tweetlerdeki fotoğraflara kişi ekleyebilme, direkt mesaj ile fotoğraf gönderebilme ve bir tweete birden fazla fotoğraf yükleyebilme gibi fonksiyonları devreye soktu. Bununla beraber zaman akışında retweet yapma, favorilere alma gibi butonlar da yer almaya başladı.

Eğer Windows Phone 8 işletim sistemine sahip bir telefonunuz var ve, güncellemesini yapmak istiyorsanız Windows Phone Mağazası’na girmeniz yeterli olacaktır.

SDN

“Twitter Windows Phone 8 Güncellemesini Yayınladı” üzerine 10 yorum

  1. boran says:
  2. revine nedir says:
  3. fermayil says:
  4. sohbet siteleri says:
  5. gabile sohbet says:
  6. türkçe dublaj izle says:
  7. Palmiye says:
  8. jeneratör says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir