Kapat

Danla BİLİÇ 9 Kilo Verdi

Anasayfa
İnternet Danla BİLİÇ 9 Kilo Verdi

Günden güne artan kilolarına çok fazla eleştiri alan YouTuber Danla Biliç, mide küçültme ameliyatına girerek resmen eridi.

İnternet üzerinde çekmiş olduğu makyaj videolarını yayınlayan ünlü YouTuber Danla biliç, çok fazla kilo alınca eleştiri odağı oldu. Bu bakımdan mide küçültme ameliyatı olan Danla, şu sözleri kullanmıştı; “Hemen konuya girmem gerekirse, okuduğunuz şey doğru ve geçmiş olsun mesajlarınız için çok teşekkür ederim. Ameliyat oldum. Çünkü her ne kadar yansıtmasam da içten içe bu raddeye geldiğimin daha doğrusu getirildiğimin farkına vardım. Böyle bir şeyi normalleştirmemek, basitleştirmemek veküçük takipçilerime örnek olmaması için de söylemek istemedim. Saklı tutmak istememin tek amacı budur.” dedi.

TAM 9 KİLO VERDİ

Mide ameliyatından sonra kaç kilo verdiğini söyleyen Danla, son çektiği video ile birlikte, takipçilerine 9 kilo verdiğini söyledi. Danla ayrıca 7 kiloya kadar düştüğü zamanlarda söylemediğini, çünkü nazardan korktuğunu ifade etti. Ama 9 kilo verince artık kilo vermem durdu dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir